Elden Ring

%20descuento
2.090,80 TL
1.672,64 TL
Elden Ring satın alma işleminden sonra Steam üzerinden kullanabileceğiniz Steam Cüzdan Kodu olarak teslim edilir. Elden Ring PC üzerinde kullanılabilir. Elden Ring size fantastik RYO sunuyor. Tarnished, yüksel ve zarafetin seni yönlendirmesine izin ver. Elden Ring'in gücünü kullan ve Lands Between'de bir Elden Lord ol.
  Elden Ring Hakkında

  Tarnished, Elden Ring'in gücünü kullan ve seni yönlendirmesine izin ver.Lands Between'de bir Elden Lord ol!

  Heyecanla Dolu Devasa Bir Dünya

  Birbirinden farklı unsurları içerisinde bulunduran arazilerin, gizemli ve farklı boyutlu tasarımlara sahip büyük zindanlarla harmanlanan kocaman bir dünya. Yapacağın seyahatler sırasında, bilinmeyenlerle karşılaş ve tehdit unsurlarını yok et. Her şeyin üstesinden gel!

  Karakterini Oluştur

  Karakterini özelleştir ve üzerindeki silahlardan, zırhlardan büyülerden kendine istediğin kombinasyonları oluştur. Karakteri kendine göre ayarla, istersen gücü arttır, istersen büyülerini arttır.

  Bir Efsaneden Esinlenilmiş Destansı Bir Drama

  Her biri kendi halinde işlenen mükemmel bir hikâye. Lands Between'de kesişen destansı bir drama.

  Seni Dolaylı Olarak Başkalarına Bağlayan Eşsiz Bir Çevrimiçi Deneyim

  Diğer oyuncularla birlikte ilerleyebileceğin çok oyunculu mod, benzersiz bir çevirimiçi destek!

  Uygun fiyata Elden Ring nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Elden Ring satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Elden Ring Steam satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Elden Ring fiyat bilgilisi ve Elden Ring indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır.

  Elden Ring cd key nasıl aktif edilir?

  Elden Ring Steam key'i aktif edebilmeniz için steam hesabınızın olması gerekmektedir. Elden Ring aktivasyon işlemi steam üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız keyi steam launcher üzerinden 'Steamde ürün etkinleştir' kısmına yapıştırın ve aktif edin. Karşınıza gelen sayfadan Elden Ring indirebilirsiniz. İndirme işleminin ardından Elden Ring oynayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Elden Ring key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz.
  Noticias y Anuncios Actuales
  ¿En qué podemos ayudarte?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Últimas visitas
  Cargando...