The Elder Scrolls V Skyrim Anniversary Edition

%71descuento
1.742,47 TL
505,31 TL
The Elder Scrolls V Skyrim Anniversary Edition satın alma işleminizden sonra Steam cd key olarak teslim edilmektedir. The Elder Scrolls V Skyrim Anniversary Edition steam üzerinden indirilip oynanabilir. The Elder Scrolls V Skyrim Anniversary Edition İçeriği : The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition ve The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition yükseltme paketi içerir.
  The Elder Scrolls V Skyrim Hikaye ve Oynanış

  Skyrim hikaye olarak Oblivion’dan 200 yıl sonrasını konu alıyor Oblivion krizinden sonra sağlanan barış ortamı Skyrim kralının öldürülmesi ile bozuluyor ve bu olayın üzerine imparatorluk güçleri Skyrim üzerinde hak iddia ediyor ve nordları baskı altına alıyor. Bu olay neticesinde oluşan isyancı gruplar Ulfric Stormcloak önderliğinde bir araya geliyor ve Skyrim’i imparatorluğun elinden kurtarıp özgürleştirmek için etrafta barbarca dolaşıyorlar. Tüm bu olaylar yaşanırken kadim kağıtlarda yazılan bir kehanet ‘Alduin’ isimli bir ejderha tanrının binlerce yıllık uykusundan uyanmak üzere olduğunu öngörüyor. Bize düşense ‘Alduin’ isimli bu tanrıyı öldürüp Skyrim’i özgürlüğüne kavuşturmak.

  Oyuna bir at arabası üzerinde idam edilmeye götürülürken başlıyoruz. Bize kim olduğumuz sorulduğunda karakterimizi yaratıyoruz. Fakat bunun çok bir önemi bulunmuyor. Skyrim ile birlikte gelen yeni karakter geliştirme mekaniğiyle ırkımız ya da özelliklerimiz ne olursa olsun karakter gelişimimizi değiştirip veya geliştirebiliyoruz. Bu tamamen size bağlı bir durum.  Kim olduğumuzu belirledikten sonra tam idam edilmek üzereyken ortaya ilk ejder çıkıyor. Oyundaki tüm ejder modelleri oldukça çok karizmatik. İlk ejderi öldürdükten sonra ejder kanına sahip bir ‘Dragon Born’ olduğumuzu anlıyoruz. Böylece destansı serüvenimiz başlamış oluyor.

  Hikayenin bu noktasından sonra Skyrim’de her oyuncu kendi serüvenini yazıyor. Oyunu güzel yapan detaylardan biride bu durum. Skyrim, nasıl yaşadığımıza ve özelliklerimize bağlı olarak dinamik bir hikaye deneyimi yaşatabiliyor. Dilerseniz ilk ejderi öldürdükten sonra ana hikayeye hiç odaklanmadan oynayabilir ve kendinize bir hikaye oluşturabilirsiniz. Örneğin bir avcı veya demirci olabilirsiniz. Mesela karakterinizi okçuluk üzerine geliştirip avladığınız hayvanların derilerini satarak geçimizi sağlayabilirsiniz. Evlenebilir, arkadaşlıklar kurabilir ve Skyrim’de dilediğinizi yaşayabilirsiniz. Fakat bir ejder doğan olarak oldukça mütevazi bir hayat olurdu. Bu yüzden dilerseniz maceralı yoldan ilerleyip kadim sırları öğrenebilir, zindanlarda ve eski mezarlardaki ölü lordlarla savaşabilir, büyülü silahlar elde edebilir ve gücünüzü kanıtlayabilirsiniz. Devasa bir harita üzerinde inanılmaz maceralar yaşayabilirsiniz.

  The Elder Scrolls V Skyrim Anniversary Edition İçeriği nedir?

  Bu oyun paketi içerisinde 2 adet ürün bulunmaktadır. Bunlar:
  •  The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
  •  The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition yükseltme paketi
  En ucuz The Elder Scrolls V Skyrim Anniversary Edition nereden satın alınır?

  Durmaplay.com sitemize üye giriş yaparak veya üyeliksiz olarak The Elder Scrolls V Skyrim Anniversary Edition satın alabilirsiniz. Ürünü sepetinizi ekleyin ve ardından ödeme yönteminizi seçerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. The Elder Scrolls V Skyrim Anniversary Edition fiyat bilgisi satın al butonunun hemen yanındadır.

  Kredi kartına taksitle veya Bitcoin ile The Elder Scrolls V Skyrim Anniversary Edition satın alabilir miyim?

  Evet, Durmaplay.com sitemiz üzerinden kredi kartınız ile taksitli oyun alışveriş yapmanız mümkündür. Tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium ile ödeme gibi kripto paranız ile The Elder Scrolls V Skyrim Anniversary Edition satın alabilirsiniz.

  The Elder Scrolls V Skyrim Anniversary Edition nasıl aktif edilir?

  The Elder Scrolls V Skyrim Anniversary Edition pc aktivasyon işlemi Steam üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i Steam launcher üzerinden ‘Steam'de ürün etkinleştir‘ kısmına yapıştırın ve aktif edin. Karşınız gelen ekrandan The Elder Scrolls V Skyrim indirebilirsiniz. İndirme işleminin ardından The Elder Scrolls V Skyrim oynayabilirsiniz.Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan The Elder Scrolls V Skyrim Anniversary Edition steam key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz.
  Noticias y Anuncios Actuales
  ¿En qué podemos ayudarte?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Últimas visitas
  Cargando...