Assassin's Creed Rogue

%76indirim
696,93 TL
170,75 TL
Assassins Creed Rogue satın alma işleminizden sonra UPlay cd key olarak teslim edilmektedir. Assassin's Creed Rogue, oyuncuları unutulmaz bir maceraya davet ediyor. Oyunda, suikastçı olarak karanlık bir yolculuğa çıkacak ve sırlarla dolu bir dünyayı keşfedeceksiniz. Kendinizi 18. yüzyıl Kuzey Amerika'sının çetin koşullarında bulurken, hem Templar hem de Assassins karşısında mücadele edeceksiniz.

  Assassin's Creed Rogue: Suikastçıların Karanlık Dünyası

  1. Kara Yolda Bir Suikastçı Olarak Yolculuk

  Assassin's Creed Rogue, oyuncuları karanlık bir yolculuğa çıkarır. Kendinizi 18. yüzyıl Kuzey Amerika'sının çetin koşullarında bulacak ve suikastçıların dünyasının gizemlerini keşfedeceksiniz.

  2. Templarlar ve Assassins Arasındaki Savaşa Katılın

  Oyunda, hem Templar hem de Assassins karşısında mücadele edeceksiniz. İkilemlerle dolu kararlar alacak, karmaşık ilişkiler kuracak ve efsanevi savaşlarda yerinizi alacaksınız.

  3. Tehlikeli Görevler ve Sırlarla Dolu Bir Dünya

  Assassin's Creed Rogue, tehlikeli görevlerle dolu bir dünyayı keşfetmenizi sağlar. Sırlarla dolu bir dünya keşfederken, Templarların karanlık sırlarını açığa çıkaracak ve suikastçılarla olan mücadelede önemli bir rol oynayacaksınız.

  4. Kendi Kaderinizi Belirleyin

  Oyun, oyunculara kendi kaderlerini belirleme fırsatı sunar. Karakterinizi geliştirirken, hangi tarafta yer alacağınıza ve hangi yolu takip edeceğinize karar vereceksiniz.

  5. Durmaplay'den Güvenli Alışveriş

  Assassin's Creed Rogue'u en uygun fiyatlarla Durmaplay'den satın alarak, suikastçı dünyasının karanlık sırlarını keşfedin. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimatla, maceraya hemen katılın!

  اخبار و اعلانات جاری
  چگونه می‌توانیم کمکتان کنیم؟
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  آخرین بازدیدها
  بارگذاری...