Assassin's Creed Syndicate

%81indirim
1.054,87 TL
202,18 TL
Assassins Creed Syndicate satın alma işleminizden sonra uPlay cd key olarak teslim edilmektedir. Assassin's Creed Syndicate, oyuncuları 1868'de viktoriyen dönemin Londra'sına götürerek heyecan dolu bir maceraya sürüklüyor. Oyunda, karizmatik suikastçı ikilisi Jacob ve Evie Frye olarak oynayarak, modern zamanların karmaşık dünyasında adaleti sağlamak için gizli mücadelelere katılıyorsunuz.

  Assassin's Creed Syndicate: Viktoriyen Londra'sında Bir Suikastçı

  1. Tarihi Bir Maceraya Hazır Olun

  Assassin's Creed Syndicate, oyuncuları 1868'de viktoriyen dönemin Londra'sına götürerek unutulmaz bir tarihî maceraya davet ediyor. Oyuncular, suikastçı ikilisi Jacob ve Evie Frye olarak adalet arayışında eşsiz bir yolculuğa çıkıyor.

  2. Londra'nın Gizemli Sokaklarında Gezinin

  Oyun, oyunculara tarihi Londra'nın nefes kesen manzaralarını keşfetme fırsatı verir. Savaşçılar, şehrin gizli köşelerini ve tarihi yapılarını keşfederken, suikast görevlerini yerine getirir ve Templar tehdidine karşı mücadele ederler.

  3. Eşsiz Karakterler ve Derin Hikayeler

  Assassin's Creed Syndicate, oyunculara unutulmaz karakterler ve derinlemesine hikayeler sunar. Jacob ve Evie Frye'nin yanı sıra, tarihî figürlerle karşılaşacak ve onlarla etkileşimde bulunacaksınız.

  4. Strateji ve Aksiyonun Harmanı

  Oyun, strateji ve aksiyonu mükemmel bir şekilde birleştirir. Oyuncular, gizli suikast görevlerini yerine getirirken zekalarını kullanmalı ve çeşitli düşmanlarla savaşarak yeteneklerini sergilemelidir.

  5. Durmaplay'den Güvenli Alışveriş

  Assassin's Creed Syndicate'i en uygun fiyatlarla Durmaplay'den satın alarak, tarihi bir maceraya adım atın. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimatla, suikastçı dünyasına hemen katılabilirsiniz.

  اخبار و اعلانات جاری
  چگونه می‌توانیم کمکتان کنیم؟
  {x} نفر این محصول را مشاهده می‌کنند.
  آخرین بازدیدها
  بارگذاری...