Far Cry 4 Gold Edition

%25Discount
199,00 TL
149,00 TL
Far Cry 4 satın alma işleminden sonra xbox one cd key olarak teslim edilir. Yükselen Himalayalar'da gizlenmiş olan, gelenek ve şiddetle dolu bir ülke olan Kyrat'ta yatıyor. Sen Ajay Ghale'sın. Annenin ölmekte olan arzusunu yerine getirmek için Kyrat'a seyahat ederken, diktatör Pagan Min'in baskıcı rejimini devirmek için bir iç savaşta yakalanmışsınız. Tehlike ve öngörülemezliğin her köşeye gizlendiği bu açık dünyayı keşfedin ve gezinin. Burada her karar önemlidir ve her saniye bir hikayedir.
  Far Cry 4 Gold Edition İçeriği nedir?
  •  Far Cry 4 Ana oyun
  •  Season pass
  •  Ek tek kişilik görevler
  •  Özel silahlar
  Far Cry 4 Xbox One Hikayesi ve Oynanışı

  Hikayemiz, Himalayalar’da bulunan Kyrat adında gerçekte var olmayan bir ülkede geçiyor. Ajay Ghale, annesinin vasiyeti üzerine küllerini buraya serpmek için yola koyulur. Ülkede yaşanan sorunlardan habersizdir ve kendisini olayların tam ortasında bulur. Daha oyunun başında bindiği otobüs kraliyet ordusu tarafından saldırıya uğrar ve karakterimiz, Pagan Min adında bir adam tarafından esir alınır. Pagan, Kyrat’ın kralı ve kraliyet ordusunun lideridir. Dengesiz hareketleri ve düşünce yapısıyla tam bir psikopat olan Pagan, bu bölgede bir dikta rejimi kurmayı amaçlamaktadır. Ajay’e her ne kadar sıcak davranmaya çalışsa da Paganın haraketleri kahramanımızı korkutur ve ilk fırsatta Golden Path adında bir isyancı örgütüjn yardımıyla kaçar.

  Ajay, isyancı liderlerden biriyle konuşurken bölgedeki en büyük kahramanlardan biri olan babasının Golden Path örgünü kurduğunu öğrenir. Örgütün amacı Kyrat halkına özgürlüğünü kazandırmaktır ve kahramanımız sorgulamadan örgüte katılmaya karar verir. Hikaye boyunca birçok olaya şahit olurken karakterimizle ilgili bir çok sırrada sonlara doğru vakıf oluyoruz.

  Oynayış tarzı ve görev anlayışı her oyuncuya farklı deneyimler yaşatıyor. Görevi yaparken kendi seçeneklerinizi oluşturabilirsiniz. İsterseniz düşmanlarınızın tamamını öldürebilir ya da dilediğinizi bırakıp görevi gizlice yapabilirsiniz. Açık dünyanın bu oyundaki en güzel yanı göreve giderken bile başınıza bir sürü şey gelebiliyor olması. Bu nedenle her zaman dikkatli olmalısınız yoksa himalayalar’ın vahşi doyasında bir filin altında kalabilir veya bir leopara yem olabilirsiniz. Haritada bir çok hayvana rastlayacağınız için dilerseniz avlanabilirsinizde. Avladığınız hayvanların derilerini malzeme olarak kullanabilirsiniz. Bu malzemeler ile ekipmanlarınızı geliştirmek mümkün. Yeteneklerinizi geliştirmek, silahlarınıza farklı modifikasyonlar yapmak için malzemeler dışında karma puanınada ihtiyaç duyacaksınız. Bu nedenle ana görevlerin dışında da yan görevleri yapmak ilerleyen süreçte size çok fayda sağlayacaktır.

  Far Cry 4’ün senaryo modu online olarak da oynanabilen mükemmel bir yapıya sahip yalnız oynamak isteyebilirsiniz fakat yardıma ihtiyaç duyduğunuzda bir arkadaşınızı davet edebilirsiniz. Online takım halinde oynandığında askeri üst baskınları tam bir savaşa dönüyor.
  Oyunda birde 'Battles of Kyrat' adını taşıyan multiplayer mücadeleler bulunuyor. Beşe beş tur bazlı bir oynanış biçimine sahip. Ortalama maç süresi 20 dakika oluyor.

  Oyunda üç adet multiplayer mod bulunuyor:

  1. Outpost: Golden Path bir outpost kurmaya çalışırken Rakshasa, Pagan Min adına o outpost'u ele geçirmeye çalışıyor.

  2. Propaganda: Rakshasa, Pagan Min'in üç tesisini korumaya çalışırken, Golden Path'in amacı oralara bomba kurarak yok etmek.

  3. Demon Mask: Her iki takım da özel güçler sağlayan maskeyi ele geçirip kendi bölgelerine getirmeye çalışıyor.

  Uygun Fiyata Far Cry 4 Gold Edition Xbox One nereden satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Far Cry 4 Gold Edition Xbox One satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Far Cry 4 Gold Edition satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Far Cry 4 Gold Edition Xbox One fiyat bilgilisi ve Far Cry 4 Gold Edition Xbox One indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır.

  Far Cry 4 Gold Edition Xbox One key nasıl aktif edilir?

  Far Cry 4 Gold Edition Xbox One aktivasyon işlemi Xbox web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i Xbox sitesi üzerinde redeem code kısmı üzerinden ‘Bir kod kullan’ kısmına yapıştırın ve aktif edin. Sonrasında xbox one konsolu üzerinde Far Cry 4 indirmeye başlayabilirsiniz. İndirme işleminin ardından Far Cry 4 oynayabilirsiniz.Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Far Cry 4 Gold Edition Xbox One key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz.
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...