The Sims 4 Outdoor Retreat

%34Discount
871,23 TL
575,01 TL
The Sims 4 Outdoor Retreat satın alma işleminden sonra EA App CD Key olarak teslim edilir. The Sims 4 Outdoor Retreat kullanmak için EA App hesabınızda The Sims 4 bulunması gerekir. Sim'leriniz gündelik hayatlarından Granite Falls'ın çam dolgulu havasına kaçabilir. Bir gece güneşli bir gece yatın, Sims'inizin hayal gücünün vahşileşmesine izin verin veya bazı dostça rekabetlerle gevşemek için at kuyruklarına katılın. Alternatif olarak, bramble yamasında hangi maceranın beklediğini öğrenin.
  The Sims 4 Outdoor Retreat Hakkında

  Simlerinizi pikniğe götürmeye hazır olun. Bu paket ile simleriniz güzel havaların tadını doya doya çıkartabilecek. Simlerinizi sağlıklı ve zinde tutmak için orman gezilerine ve kamp etkinliklerine katılabileceksiniz. 

  Yalnızca bunlar değil, birbirinden benzersiz açık hava etkinlikleri ve yeni eklenen meslek ile Bitki bilimciliğine adım atacaksınız. Bitkilerin özelliklerini keşfederek genel kültürünüzü arttıracaksınız. Kimi bitkiler simlerinizi kaşıntıya sokabilir bu bitkilerden simlerinizi uzak tutmanız gerekecek. Kamp ateşi etrafında hikayeler anlatıp dinleyebileceksinğiz. Yeni yürüyüş şekilleri ve eşsiz kıyafetlerle kendinizi doğa ile iç içe hissedeceksiniz.  

  En ucuz fiyata The Sims 4 Outdoor Retreat nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak The Sims 4 Outdoor Retreat satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. The Sims 4 Outdoor Retreat Origin satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile The Sims 4 Outdoor Retreat DLC satın alabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. The Sims 4 Outdoor Retreat fiyat bilgilisi ve The Sims 4 Outdoor Retreat indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır. 

  The Sims 4 Outdoor Retreat nasıl aktif edilir?

  The Sims 4 Outdoor Retreat aktivasyon işlemi Origin üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i origin launcher üzerinden ‘’Reedem Product Code ‘’ kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan The Sims 4 Outdoor Retreat indirebilirsiniz. Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, yükleme resimlerimiz mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan The Sims 4 Outdoor Retreat nasıl aktif edilir butonuna tıklayabilirsiniz.
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...