The Sims 4 StrangerVille

%10Discount
696,99 TL
627,29 TL
**The Sims 4 StrangerVille satın al**ma işleminden sonra Origin CD Key olarak teslim edilir. The Sims 4 StrangerVille kullanmak için Origin hesabınızda The Sims 4 bulunması gerekir. **The Sims 4 StrangerVille Origin** üzerinden indirilip oynanabilir, steam üzerinde çalışmaz. Araştırmanıza başlayın ve derin, karanlık bir sırrı olan bir çöl kasabasının gizemini çözün.
  The Sims 4 StrangerVille Hakkında

  Şimdiye kadar yayınlanmış en faklı kasabaya hazır olun! Sırlar ve gizem üzerine kurulmuş bu kasabayı keşfe çıkabilirsiniz. Kırsal bir çöl kasabası olan StrangerVille garip hava koşulluları ve birbirinden tehlikeli bitkiler, ürkütücü kasaba sakinleri ve daha çok fazlası sizleri bekliyor.

  Simlerinizle gizemli ve sır dolu etkinliklere katılabilirsiniz. Kasaba içerisinde dolaşan plakasız minibüsler, sizi tedirgin edecek hükümet ajanları ve dinleme cihazlarını keşfedebilirsiniz.

  Simlerinize askeri eğitim kullandırarak bölgeyi araştırabilir ve laboratuvarın derin gizemlerini ortaya çıkarmaya çalışabilirsiniz.

  Simlerinizi bu ortamda gizemli kılıkta dolaştırmak için çöl temalı ve askeri kıyafetler giydirebilirsiniz. Karantina kıyafetleri, gizli ajan üniformalı ve komplo temalı bir çok kıyafete bu ürün genişleme paketi ile sahip olabilirsiniz.

  En ucuz The Sims 4 StrangerVille nereden satın alınır?

  Durmaplay.com sitemize üye giriş yaparak veya üyeliksiz olarak The Sims 4 StrangerVille satın alabilirsiniz. Ürünü sepetinizi ekleyin ve ardından ödeme yönteminizi seçerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. The Sims 4 StrangerVille fiyat bilgisi satın al butonunun hemen yanındadır.

  The Sims 4 StrangerVille nasıl aktif edilir?

  The Sims 4 StrangerVille aktivasyon işlemi Origin üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i origin launcher üzerinden ‘’Reedem Product Code ‘’ kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan The Sims 4 StrangerVille indirebilirsiniz. Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, yükleme resimlerimiz mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan The Sims 4 StrangerVille nasıl aktif edilir butonuna tıklayabilirsiniz.
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...