Dawn of Man

%38descuento
696,99 TL
435,62 TL
Dawn of Man satın alma işleminden sonra Steam CD Key olarak teslim edilir. Bir antik insan yerleşimine komuta et, onları hayatta kalma mücadelelerinde çağlar boyunca yönlendir. Avlan, toplan, zanaat yap, dövüş, yeni teknolojiler araştır ve çevrenin sana getireceği zorluklarla yüzleş.
  Dawn of Man İnceleme

  MadrugaWorks tarafından geliştirinlen Dawn of Man, 1 Mart 2019 tarihi itibariyle steam mağazasında yerini aldı. Yayınlandığı ilk günden bugüne büyük bir ilgi ile karşılandı. İnsanlık tarihinin 10 bin yıllık bir bölümünü konu alarak ilerliyor. Paleotik, Mezolitik, Neolitik, Bakır Çağı, Bronz Çağı ve Demir Çağını sırasıyla işleyerek anlamamıza yardımcı oluyor.

  İnsanların yerleşik hayata geçişinden itibaren tüm süreçleri kontrol edebiliyorsunuz. Tahmin edebileceğiniz üzere gelişiminiz için avcılık, toplayıcılık ve tarım büyük bir rol oynuyor. Bununla birlikte alet yapabilme, savaş ve yeni teknolojiler araştırarak gelişiminize devam edebiliyorsunuz. Tüm çağların çeşitli zorluklarını yaşayarak strateji geliştirip köyünüzle birlikte hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz.

  Oyunda avlayabileceğiniz birçok hayvan bulunuyor. Bu hayvanların etinden ve derisinden yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca nehirden balıkta tutabiliyorsunuz. Bununla birlikte ağaçları keserek odun toplayabilir veya çevrenizden şifalı bitkiler, taş madenler, meyve, su, çakmak taşı vs. gibi kaynakları toplayarak yemek hazırlayabilir, alet yapabilir ve giysi üretebilirsiniz.

  Genel anlamda kaynak bolda olsa bunları toplamak ve işlemek mevsimlere göre zorlaşıyor. Bahar ve yaz aylarında bu gibi işler kolay olsa da kışın bir hayli zor oluyor. Kışın zorlu şartlarında kullanabilmek için bolca hazırlık yapmanız gerekiyor. Kışları oldukça zor geçebilir ve bu zamanlarda açlıktan insan kaybetmek istemezsiniz.

  Oyundaki tek tehlike kış değil. Başka yerleşimcilerden gelecek saldırılara karşıda hazırlıklı olmalısınız. Bunun için surlar inşa etmeli ve insanlarınıza yeni silahlar yapmanız gerekiyor. 

  En ucuz fiyata Dawn of Man nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Dawn of Man satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Dawn of Man Steam satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile Dawn of Man satın alabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Dawn of Man fiyat bilgilisi ve Dawn of Man indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır. 

  Dawn of Man cd key nasıl aktif edilir?

  Dawn of Man Steam key'i aktif edebilmeniz için steam hesabınızın olması gerekmektedir. Dawn of Man aktivasyon işlemi steam üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız keyi steam launcher üzerinden 'Steamde ürün etkinleştir' kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan Dawn of Man indirebilirsiniz. İndirme işleminin ardından Dawn of Man oynayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Dawn of Man key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz. 

  Dawn of Man Sistem Gereksinimleri nedir?
   
  Dawn of Man Minimum Sistem Gereksinimleri
  •   64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  •   İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)
  •   İşlemci: 2 GHz Dual Core
  •   Bellek: 4 GB RAM
  •   Ekran Kartı: 1 GB VRAM (Shader Model 3)
  •   DirectX: Sürüm 11
  •   Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  Dawn of Man Önerilen Sistem Gereksinimleri
  •   64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  •   İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)
  •   İşlemci: Intel Core i5 or equivalent
  •   Bellek: 8 GB RAM
  •   Ekran Kartı: 2 GB AMD or NVIDIA Card
  •   DirectX: Sürüm 11
  •   Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  Noticias y Anuncios Actuales
  ¿En qué podemos ayudarte?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Últimas visitas
  Cargando...