Dead by Daylight

%57descuento
718,53 TL
312,56 TL
Dead by Daylight satın alma işleminizden sonra Steam CD Key olarak teslim edilir. Dead by Daylight Steam üzerinden indirilip oynanabilir. Daylight by Dead, bir oyuncunun vahşi Katil rolünü üstlendiği çok oyunculu (4vs1) bir korku oyunudur ve diğer dört oyuncu Katil'den kaçmaya ve yakalanarak ve öldürülmemeye çalışarak Hayatta kalanlar olarak oynuyor.
  Dead By Daylight Hakkında

  Dead by Daylight asimetrik bir hayatta kalma korku oyunudur. Behavior Interactive tarafından geliştirilen oyun 2016 yılında yayınlanmıştır. Oyunun ana teması ormanda kapana kısılmış 4 gencin 1 katilden kaçıp hayatta kalmaya çalışmasıdır. Tek oyunculu moda sahip olmayan bu oyunda arkadaşlarınızla birlikte korku ve gerilim içinde oynarken oyundan kopamayacaksınız.

  Dead By Daylight İnceleme

  Dead by daylight oyunu asimetrik çoklu oyunculu bir oyundur. Birbirine karşı mücadele eden taraflar sayısal olarak eşit değildir. Her iki tarafın sahip oldukları güç ve avantajlarla eşitlik sağlanmaya çalışılır.

  Oyunda Wraith, Hillbilly, Nurse ve Trapper isimli 4 karakter seçiminiz bulunuyor. Fazla karakter seçimi için oyunun ek paketlerini almanız gerekir. Oyunda kurban ya da katil rolünde oynanabilir.

  Dead by daylight oyununun hikaye modu bulunmuyor. Çoklu oyuncu sistemi ile arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyorsunuz. Oyunda 1 katil ve 4 kurban bulunuyor kurbanların amacı katile yakalanmadan oyundaki 5 jeneratörü çalıştırarak kaçmaya çalışmaktır. Kaçarken zayıf durumda olup kaçamayan oyunculara yardım ederek daha çok puan kazanılabiliyor.

  Oyunda tüm karakterlerin özellikleri birbirine yakın. Ancak Perk özelliği ile karakterlere değişik avantajlar sağlanabiliyor. Perk özellikleri ile daha hızlı koşabiliyor, kendimizi iyileştirebiliyoruz. Bu perk özellikleri seviye atladıkça açılıyor. Perk özelliklerini katillerde kurbanlar gibi kullanabiliyor.

  Dead by Daylight Perk özelliğine benzer bir başka özellikte Offerlingler özelliğidir. Offerlingler ile Perk arasındaki fark; perkler sadece kendi karakterinize uygulanabilen bir özellikken, offerlingler diğer kurban ve katillere getirebililen kısıtlamaları içeriyor.

  Oyunda Bloodweb olarak bilinen bir puan sistemi bulunuyor. Kazandığınız puanlarla karakterinize bazı özellikleri ekleyebildiğiniz gibi ilk yardım çantası, tamir çantası, harita ve el feneri gibi hayatınızı kurtaracak objeleride açabiliyorsunuz.

  Oyunun grafik ve sesleri oyun keyfini oldukça artırıyor. Karakterlere özel seslendirmeler ve oyunun müzikleri ise daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşatıyor.

  Dead By Daylight Satın Al

  Durmaplay.com sitemiz üzerinden üyelikle ya da üyeliksiz seçenekleriyle Dead by Daylight satın alabilirsiniz. Ürün arama kutusuna Dead by Daylight yazarak ürün sayfasına ulaşabilirsiniz. Ürün sayfasında Dead by Daylight satın al butonuna tıklayıp oyunu sepete ekleyebilirsiniz. Sepetteki ödeme sistemlerinden istediğinizi seçerek Dead by Daylight satın alımınızı tamamlayabilirsiniz. 

  Dead By Daylight Key Aktif Et ve Oyun İndir

  Dead by Daylight key steam uygulaması üzerinden aktif edilmektedir. Steam uygulamasında ürün etkinleştirme kısmından oyun keyinizi aktif edip Dead by Daylight indir butonundan indirip oynayabilirsiniz. Steam kütüphanenize eklenen oyun ile istediğiniz yerden Steam hesabınızla giriş yaparak Dead by Daylight indir butonundan oyunu indirip oynayabilirsiniz. 

  Kredi Kartı ve Bitcoin ile Dead By Daylight Satın Al

  Durmaplay.com sitemiz üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapabiliyorsunuz. Almak istediğiniz Dead by Daylight satın al butonuna basıp oyunu sepete ekliyorsunuz. Ödeme seçeneklerinden kredi kartını seçerek ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca sitemizden kredi kartınızla taksitli olarak Dead by Daylight key satın alabilirsiniz. Sitemizden Bitcoin ile de ödeme yapabiliyorsunuz. Ödeme sayfasına geldiğinizde Bitcoin ile ödemeyi seçerek ya da Bitcoin ile site bakiyesi yükleyerek Dead by Daylight oyununu satın alabilirsiniz. 

  Dead by Daylight Sistem Gereksinimleri nelerdir?

  Dead by Daylight Minimum Sistem Gereksinimleri 
  •  İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 & Windows 8.1 (64 bit)
  •  İşlemci: Intel Core i34170 veya AMD FX8120
  •  Bellek: 8 GB RAM
  •  Ekran Kartı: DX11 uyumlu GeForce GTX 460 1GB veya AMD HD 6850 1GB
  •  DirectX: Sürüm 11
  •  Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  •  Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  Dead by Daylight Önerilen Sistem Gereksinimleri 
  •  İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 & Windows 8.1 (64 bit)
  •  İşlemci: Intel Core i34170 veya AMD FX8300 ya da üzeri
  •  Bellek: 8 GB RAM
  •  Ekran Kartı: DX11 uyumlu GeForce 760 4 GB veya AMD HD 8800 4 GB ya da üzeri
  •  DirectX: Sürüm 11
  •  Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  •  Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  Noticias y Anuncios Actuales
  ¿En qué podemos ayudarte?
  {x} personas están revisando este producto.
  Últimas visitas
  Cargando...