Europa Universalis IV The Cossacks Expansion

%50descuento
703,24 TL
351,62 TL
Europa Universalis IV The Cossacks Expansion satın alma işleminden sonra Steam CD Key olarak teslim edilir. The Cossacks Expansion kullanmak için Steam hesabınızda Europa Universalis IV bulunması gerekir. Europa Universalis IV The Cossacks için altıncı büyük genişleme ve Hordes ve Doğu Avrupa'ya odaklanmaktadır. Bu ilave, kabilelerinizi sadık tutmak ve yerleşmiş bir ulusa teknoloji ya da reform yapma konusunda önceden güç kazanmak için topraklarını yıkmak için savaşın.
  Europa Universalis IV The Cossacks Expansion Bir DLC pakettir. Steam hesabınızda Europa Universalis IV ana oyunu yoksa bu ürün tek başına kullanılamaz.

  Europa Universalis IV The Cossacks Expansion nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Europa Universalis IV The Cossacks Expansion satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Europa Universalis IV The Cossacks Expansion Steam satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Europa Universalis IV The Cossacks Expansion fiyat bilgilisi ve Europa Universalis IV The Cossacks Expansion indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır.

  Europa Universalis IV The Cossacks Expansion steam key nasıl aktif edilir?

  Europa Universalis IV The Cossacks Expansion pc aktivasyon işlemi Steam üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i Steam launcher üzerinden ‘Steam'de ürün etkinleştir‘ kısmına yapıştırın ve aktif edin. Karşınız gelen ekrandan Europa Universalis IV The Cossacks Expansion indirebilirsiniz. İndirme işleminin ardından Europa Universalis IV oynayabilirsiniz.Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Europa Universalis IV The Cossacks Expansion steam key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz.
  Noticias y Anuncios Actuales
  ¿En qué podemos ayudarte?
  {x} personas están revisando este producto.
  Últimas visitas
  Cargando...