Mortal Kombat 11 Kombat Pack

%88descuento
696,99 TL
87,12 TL
Mortal Kombat 11 Kombat Pack satın alma işleminden sonra Steam CD Key olarak teslim edilir. Mortal Kombat 11 Kombat Pack kullanmak için Steam hesabınızda Mortal Kombat 11 bulunması gerekir. Mortal Kombat 11 Kombat Pack Steam üzerinden indirilip oynanabilir. Kombat Paketi, Mortal Kombat Standart Sürümünü yükseltmenin en iyi yoludur. Kombat Paketine dâhil olanlar, Zamanla yayınlanacak 6 yeni indirilebilir ve oynanabilir karakter içeriği.
  Mortal Kombat 11 Kombat Pack Bir DLC pakettir. Steam hesabınızda Mortal Kombat 11 ana oyunu yoksa bu ürün tek başına kullanılamaz.

  Mortal Kombat 11 Kombat Pack içeriği nedir ?
  •  6 yeni DLC oynanabilir karakter
  •  DLC karakterlerine 1 hafta erken erişim
  •  7 Dış Görünüm
  •  7 takım teçhizat
  Mortal Kombat 11 Kombat Pack nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Mortal Kombat 11 Kombat Pack satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Mortal Kombat 11 Kombat Pack Steam satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Mortal Kombat 11 Kombat Pack fiyat bilgilisi ve Mortal Kombat 11 Kombat Pack indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır.

  Mortal Kombat 11 Kombat Pack steam key nasıl aktif edilir?

  Mortal Kombat 11 Kombat Pack pc aktivasyon işlemi Steam üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i Steam launcher üzerinden ‘Steam'de ürün etkinleştir‘ kısmına yapıştırın ve aktif edin. Karşınız gelen ekrandan Mortal Kombat 11 Kombat Pack indirebilirsiniz. İndirme işleminin ardından Mortal Kombat 11 Kombat Pack oynayabilirsiniz.Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Mortal Kombat 11 Kombat Pack steam key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz.
  Noticias y Anuncios Actuales
  ¿En qué podemos ayudarte?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Últimas visitas
  Cargando...