Sniper Ghost Warrior 2

%94descuento
1.406,49 TL
87,91 TL
Sniper Ghost Warrior 2 satın alma işleminizden sonra Steam cd key olarak teslim edilmektedir. Sniper Ghost Warrior 2 aktivasyon ve kurulum tamamen Steam üzerinden yapılmaktadır. Sniper Ghost Warrior 2, sadece keskin nişancı deneyiminin etrafında tasarlanmış, çok platformlu, birinci şahıs, modern bir fps oyunudur.
  Sniper: Ghost Warrior 2 Hakkında

  CI Games tarafından geliştirip yayınlanan Sniper: Ghost Warrior 2 İlk olarak 12 Mart 2013 tarihinde Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarında satışa sunuldu.

  Oyunda Cole Anderson adında bir keskin nişancıya hayat veriyoruz. Filipinler, Bosna ve Tibet’te gerçekleşen operasyonlara katılarak destek veriyoruz. Üç farklı zorluk derecesinden herhangi birini seçseniz dahi ortalama 6 saatlik bir oynayış deneyimi sunuyor.
  Görevler sırasında kendinizi gerçekten keskin nişancı gibi hissedebiliyorsunuz. Yüzlerce metre öteden hedefi vurmak için rüzgar, kalp atışınız, merminin irtifa kaybetmesi gibi bir çok etkeni göz önünde bulundurarak atış yapıyorsunuz. Hedeflerin hareket etme olasılıklarını da işin içine katınca oldukça eğlenceli bir hal alıyor. Atış sırasında kalp atışlarınıza çok dikkat etmelisiniz. Soğuk kanlı ve sakin olduğunuz sürece hedefleri çok uzak mesafelerden rahatlıkla vurabiliyorsunuz.

  Oyunun en dikkat çekici yanlarından bir taneside Saraybosna’da geçen bölümlerden oluşuyor. 1992 yılında Boşnaklara uygulanan katliamı oyunda işleyebilecek kadar cesaretli bir yapım. Harabe bir şehir ve sırp askerlerinden kaçışan halk. Yalnızca bunlarla sınırlı değil. Kimi zaman oyun içerisinde toplu infazları ve toplu mezarları görebiliyorsunuz.

  Genel olarak oyunda karakterinizi benimseyerek oynayabildiğinizi söyleyebiliriz. Girdiğiniz çatışmalar ve şahit olduğunuz sahneler sizi derdinden etkileyebilir. Grafikleri ve kullanılan oyun motoru sayesinde kaliteli ve zevk alabileceğiniz bir yapım.

  En ucuz fiyata Sniper Ghost Warrior 2  nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Sniper Ghost Warrior 2  satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Sniper Ghost Warrior 2  Steam satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile Sniper Ghost Warrior 2  oyunu satın alabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Sniper Ghost Warrior 2  fiyat bilgilisi ve Sniper Ghost Warrior 2  indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır. 

  Sniper Ghost Warrior 2 cd key nasıl aktif edilir?

  Sniper Ghost Warrior 2 Steam key'i aktif edebilmeniz için steam hesabınızın olması gerekmektedir. Sniper Ghost Warrior 2 aktivasyon işlemi steam üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız keyi steam launcher üzerinden 'Steamde ürün etkinleştir' kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan Sniper Ghost Warrior 2 indirebilirsiniz. İndirme işleminin ardından Sniper Ghost Warrior 2 oynayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Sniper Ghost Warrior 2 key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz. 

  Sniper Ghost Warrior 2 Sistem Gereksinimleri nedir?
   
  Sniper Ghost Warrior 2 Minimum Sistem Gereksinimleri
  •  OS: Windows XP, Vista or Windows 7, with the latest Service Pack
  •  Processor: Intel Core 2 Duo at 2Ghz, or AMD Athlon 64 x2 2Ghz, or better
  •  Memory: 2GB
  •  Hard Disk Space: 9Gb
  •  Video Card:NVidia 8800GT with 512Mb RAM or better
  •  DirectX®: 9.0c
  •  Sound: DirectX Compatible Sound Card
  Noticias y Anuncios Actuales
  ¿En qué podemos ayudarte?
  {x} personas están revisando este producto.
  Últimas visitas
  Cargando...