Tekken 7 Season Pass

%76descuento
879,06 TL
210,97 TL
Tekken 7 Season Pass satın alma işleminden sonra Steam CD Key olarak teslim edilir. Tekken 7 Season Pass kullanmak için Steam hesabınızda Tekken 7 bulunması gerekir. Tekken 7 Season Pass Steam üzerinden indirilip oynanabilir. İki yeni oynanabilir karakter, yeni bir oyun modu ve yüzlerce ilave kostüm ile arkadaşlarına ve rakiplerine meydan oku! Ayrıca, satın alım hediyesi olarak, karakterlerin için 30'dan fazla metalik kostüme sahip olacak, Demir Yumruk turnuvasında parlayacaksın!
  Tekken 7 Season Pass Bir DLC pakettir. Steam hesabınızda Tekken 7 ana oyunu yoksa bu ürün tek başına kullanılamaz.

  Tekken 7 Season Pass nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Tekken 7 Season Pass satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Tekken 7 Season Pass Steam satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Tekken 7 Season Pass fiyat bilgilisi ve Tekken 7 Season Pass indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır.

  Tekken 7 Season Pass steam key nasıl aktif edilir?

  Tekken 7 Season Pass pc aktivasyon işlemi Steam üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i Steam launcher üzerinden ‘Steam'de ürün etkinleştir‘ kısmına yapıştırın ve aktif edin. Karşınız gelen ekrandan Tekken 7 Season Pass indirebilirsiniz. İndirme işleminin ardından Tekken 7 oynayabilirsiniz.Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Tekken 7 Season Pass steam key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz.
  Noticias y Anuncios Actuales
  ¿En qué podemos ayudarte?
  {x} personas están revisando este producto.
  Últimas visitas
  Cargando...