Tekken 7 Season Pass 2

%40descuento
696,93 TL
418,16 TL
Tekken 7 Season Pass 2 satın alma işleminden sonra Steam CD Key olarak teslim edilir. Tekken 7 Season Pass 2 kullanmak için Steam hesabınızda Tekken 7 bulunması gerekir. Tekken 7 Season Pass 2 Steam üzerinden indirilip oynanabilir. Tekken 7 için, indirimli fiyata birlikte tek bir pakette sunulan farklı indirilebilir içeriklerin bir toplamasını içeren season pass 2! Anna Williams, Lei Wulong ve 4 yeni oynanabilir karakter içerir.
  Tekken 7 Season Pass 2 Bir DLC pakettir. Steam hesabınızda Tekken 7 ana oyunu yoksa bu ürün tek başına kullanılamaz.

  Tekken 7 Season Pass 2 nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Tekken 7 Season Pass 2 satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Tekken 7 Season Pass 2 Steam satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Tekken 7 Season Pass 2 fiyat bilgilisi ve Tekken 7 Season Pass 2 indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır.

  Tekken 7 Season Pass 2 steam key nasıl aktif edilir?

  Tekken 7 Season Pass 2 pc aktivasyon işlemi Steam üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i Steam launcher üzerinden ‘Steam'de ürün etkinleştir‘ kısmına yapıştırın ve aktif edin. Karşınız gelen ekrandan Tekken 7 Season Pass 2 indirebilirsiniz. İndirme işleminin ardından Tekken 7 oynayabilirsiniz.Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Tekken 7 Season Pass steam key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz.
  Noticias y Anuncios Actuales
  ¿En qué podemos ayudarte?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Últimas visitas
  Cargando...