Total War Attila Slavic Nations Culture Pack

%60descuento
348,47 TL
139,39 TL
Total War Attila Slavic Nations Culture Pack satın alma işleminden sonra Steam CD Key olarak teslim edilir. Total War Attila Slavic Nations Culture Pack kullanmak için steam hesabınızda Total War Attila bulunması gerekir. Antesliler, Sklavenler ve Venedler, Senaryo modlarında ve Özel ve Çok Oyunculu mücadelelerde kullanılabilir. Gözü pek ve gezgin Slavlar, yeniden sömürge kurmak ve terkedilmiş topraklara hayat getirmek için harap haldeki geniş bozkırlar boyunca yayılmış durumdalar.
  Total War Attila Slavic Nations Culture Pack Bir DLC pakettir. Steam hesabınızda Total War Attila ana oyunu yoksa bu ürün tek başına kullanılamaz.

  Total War Attila Slavic Nations Culture Pack nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Total War Attila Slavic Nations Culture Pack satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Total War Attila Slavic Nations Culture Pack Steam satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Total War Attila Slavic Nations Culture Pack fiyat bilgilisi ve Total War Attila Slavic Nations Culture Pack indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır.

  Total War Attila Slavic Nations Culture Pack steam key nasıl aktif edilir?

  Total War Attila Slavic Nations Culture Pack pc aktivasyon işlemi Steam üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i Steam launcher üzerinden ‘Steam'de ürün etkinleştir‘ kısmına yapıştırın ve aktif edin. Karşınız gelen ekrandan Total War Attila Slavic Nations Culture Pack indirebilirsiniz. İndirme işleminin ardından Total War: Attila oynayabilirsiniz.Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Total War Attila Slavic Nations Culture Pack steam key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz.
  Noticias y Anuncios Actuales
  ¿En qué podemos ayudarte?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Últimas visitas
  Cargando...