Tropico 6 El Prez

%51descuento
696,99 TL
345,01 TL
Tropico 6 El Prez satın alma işleminden sonra Steam CD Key olarak teslim edilir. Tropico 6 El Prez kullanmak için Steam hesabınızda Tropico 6 bulunması gerekir. Tropico 6 El Prez Steam üzerinden indirilip oynanabilir. El Presidente döndü! Kendinizi bir kez daha korkmuş bir diktatör ya da Tropik ada adasında barışsever bir devlet adamı olarak kanıtlayın ve dört farklı dönem boyunca kendi muz cumhuriyetinizin kaderini şekillendirin.
  Tropico 6 Hakkında

  Tropico 6, Limbic Entertainment tarafından geliştirmiş ve Mart 2019 yılında Kalypso Media tarafından yayınlanmıştır. Tropico 6 inşaat ve yönetim simülasyonu video oyunudur. Tropico serisinin 6. Oyunu olan Tropico 6 ile küçük bir Karayipler ülkesinin lideri olan El Presidente’nin koltuğuna geçiyorsunuz. Tropico 6 oyunu ile ülke yönetiminin zorluk ve heyecanını yaşayacaksınız.

  Tropico 6 oyununda şehir simülatörleri ile ülke inşa etmek isteyenler için canlı ve gerçekçi bir oyun. Mizah dokunuşuna oldukça önem verilmiş oyun ile 15 farklı hikaye görevini yerine getirirken siyasi ve diplomasi ilişkilerinizi stratejik olarak planlamanız gerekecek.

  Tropico 6 İnceleme

  Tropico 6, serisinin altıncı oyunu olmaktadır. Ancak oyuna yeni başlayanları da düşündükleri Tropico 6’da birkaç saatlik bir eğitim bölümü bulunmaktadır. Bu eğitim kısmı ile oyunun temel elementlerini, oynanış dinamiklerini öğrendikten sonra oyuna başlanmaktadır.

  Ülke yönetimi simülasyonu olarak geliştirilen oyunda savaş benzeri stratejiler yer almamaktadır. Daha çok siyaset ve diplomasi üzerine dayalı bir yönetim sistemi bulunmaktadır. Oyundaki amacınız Tropico adındaki ülkenizi geliştirmek. Tropico ülkenizi geliştirmek çok kolay olmayacak çünkü dünya üzerinde size karşıt görüşlü güçler bulunmaktadır. Karşıt güçlere karşı ayakta durabilmek için, büyük güçlerle olan siyasi ilişkileriniz oldukça önem taşıyacaktır.

  Tropico 6 ile oyunda 1800’lü yıllardan başlayıp modern zamanlara kadar gelişebiliyorsunuz. Oyunda ülkenizi geliştirirken, diğer şehir simülasyonlarında olduğu gibi geliştikçe ihtiyaçlarınızda artıyor. Oyunda yapabildiğiniz tesisler ve binalar haricinde teknoloji ağacınızda bulunuyor. Bu teknoloji ağacı sayesinde farklı teknolojiler geliştirebiliyorsunuz.

  Tropico 6 oyununda, ekonomi kısmı oldukça detaylı düşünülmüş. Oyunda farklı üretimler yapabilir, ticari ürünler üretebilir, üretimlerinizi iç pazarda kullanabilir ya da ticaret anlaşmaları ile dış dünyaya satabiliyorsunuz. Oyundaki genel kaynak ekonomi sistemi ile oluşturulmuş durumda. 

  Tropico 6’nın kaliteli görsel ve grafikleri daha gerçekçi bir simülasyon deneyimi sunuyor. Oyundaki esprili ses efektleri, diyaloglar, mesajların seslendirmeleri oyunu daha keyifli hale getiriyor. 

  En ucuz Tropico 6 El Prez nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Tropico 6 El Prez satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Tropico 6 El Prez satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Tropico 6 El Prez fiyat bilgilisi ve Tropico 6 El Prez indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır. 

  Tropico 6 El Prez steam key nasıl aktif edilir?

  Tropico 6 El Prez pc aktivasyon işlemi Steam üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i Steam launcher üzerinden ‘Steam'de ürün etkinleştir‘ kısmına yapıştırın ve aktif edin. Karşınız gelen ekrandan Tropico 6 El Prez indirebilirsiniz. İndirme işleminin ardından Tropico 6 oynayabilirsiniz.Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Tropico 6 El Prez steam key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz.

  Tropico 6 El Prez Sistem Gereksinimleri Nedir?

  Minimum Sistem Gereksinimleri
  •    İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  •    İşlemci: AMD veya Intel, 3 GHz (AMD A10 7850K, Intel i3-2000)
  •    Bellek: 8 GB RAM
  •    Ekran Kartı: AMD/NVIDIA GPU, 2GB VRAM (Radeon HD 7870, Geforce GTX 750)
  •    DirectX: Sürüm 11
  Önerilen Sistem Gereksinimleri
  •    İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  •    İşlemci: AMD veya Intel, 3.3 GHz (AMD FX 8300, Intel i5 3000)
  •    Bellek: 16 GB RAM
  •    Ekran Kartı: AMD/NVIDIA GPU, 4GB VRAM (Radeon R9 380, Geforce GTX 960)
  •    DirectX: Sürüm 11
  Noticias y Anuncios Actuales
  ¿En qué podemos ayudarte?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Últimas visitas
  Cargando...